Psycholog

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: dębicki, Dębica, Podkarpackie, Polska
nauczyciel specjalista psycholog w przedszkolu ogólnodostępnym

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie - kwalifikacje do pracy w przedszkolu jako psycholog,wykształcenie pedagogiczne ,

Zakres obowiązków:
zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach

Przedszkole Miejskie nr 4 w Dębicy kontakt tel; 146813474 w godzinach od 7,30- 14.00
lub e mail kontakt@pm4debica.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 4 W DĘBICY
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8