Psycholog

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: m. Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
praca na stanowisku psychologa szkolnego

Wymagania:
posiadane kwalifikacje do pracy na stanowisku psychologa szkolnego, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
obowiązki nauczyciela psychologa w szkole

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
klo.siem@op.pl

668 470 420
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA RODZIN KATOLICKICH ARCHIDIECEZJI KATOWICKIEJ
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8