Psycholog

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: kazimierski, Cieszkowy, Świętokrzyskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa w szkole podstawowej.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Realizacja zadań z zakresu udzielania pomocy psychologicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp.cieszkowy@czarnocin.com.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Dyrektor szkoły: tel. 413512025
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel przyrody
    Winiary (Świętokrzyskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela do prowadzenia zajęć dydaktycznych z przyrody w klasie IVWymagania:Wykształcenie wyższe, kwalifikacje do prowadzenia zajęć z przyrodyZakres obowiązków:Prowadzenie zajęć dydaktycznych z przyrody w klasie IV
  • nauczyciel fizyki
    Winiary (Świętokrzyskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela do prowadzenia zajęć dydaktycznych z fizyki w klasie VIIWymagania:Wykształcenie wyższe, kwalifikacje do prowadzenia zajęć z fizykiZakres obowiązków:Prowadzenie zajęć dydaktycznych z fizyki w klasie VII
  • nauczyciel matematyki
    Winiary (Świętokrzyskie) Wakat 16
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela do prowadzenia zajęć dydaktycznych z matematyki w klasie IV, V, VI, VIIWymagania:Wykształcenie wyższe, kwalifikacje do prowadzenia zajęć z matematykiZakres obowiązków:Prowadzenie zajęć dydaktycznych z matemat...