Psycholog

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Jelenia Góra, Jelenia Góra, Dolnośląskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych im. Unii Europejskiej zatrudni psychologa na umowę o pracę od 1 września 2024 r.

Wymagania:
Jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia - w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom (albo spełnia warunki określone w art. 63 ust. 1 ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów).
Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. z 2023 r. poz. 2102) – § 37, § 40 posiada przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Wspomaganie wychowawców, nauczycieli i rodziców w ich działaniach na rzecz uczniów, w zakresie edukacyjnym oraz opiekuńczo-wychowawczym, w szczególności: prowadzenie badań i działań diagnostycznych dotyczących uczniów, diagnoza sytuacji wychowawczej w szkole, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów w szkole, inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych, prowadzenie terapii indywidualnych i grupowych, wspieranie nauczycieli w udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznych, współdziałanie w opracowaniu planu wychowawczo-profilaktycznego w szkole.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
meil : sekretariat@ekonom.jgora.pl albo dostarczyć do sekretariatu szkoły w kopercie z dopiskiem " rekrutacja na stanowisko psychologa:"

756423718 - dział kadr
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO-TURYSTYCZNYCH IM. UNII EUROPEJSKIEJ W JELENIEJ GÓRZE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog