Psycholog

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-10-30
  • Miejsce: m. Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Przedszkole Miejskie nr 10, zatrudni psychologa do pracy z dziećmi w wieku od 3-6 lat, w wymiarze 0,5 etatu z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony.

Wymagania:
5 - letnie studia magisterskie na kierunku psychologa.

Zakres obowiązków:
Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach (tekst jedn.: Dz.U. z 2023 r., poz. 1798)

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: p10@edu.gorzow.pl

tel. 667 659 228
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 10 IM. JASIA I MAŁGOSI W GORZOWIE WLKP.
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog