Psycholog

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: wielicki, Suchoraba, Małopolskie, Polska
Psycholog będzie realizował swoje zadania w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Suchorabie, do którego uczęszcza 122 dzieci

Wymagania:
Wykształcenie zgodne z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

Zakres obowiązków:
-prowadzenie badań i działań diagnostycznych;
-udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do
rozpoznanych potrzeb;
-podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci i młodzieży;
-zapobieganie zaburzeniom zachowania, inicjowanie różnych form pomocy;
-inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych;
-pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości,
predyspozycji i uzdolnień uczniów;
-wspieranie nauczycieli, wychowawców i innych specjalistów w rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci i w udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsps.eduniepolomice.pl

telefon: 122845984
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SUCHORABIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog