Psycholog

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: wielicki, Grajów, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa szkolnego, od 01.09.2024r.

Wymagania:
Kwalifikacje kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
1) Konsultacje, doradztwo i udzielanie wsparcia psychologicznego uczniom, nauczycielom i rodzicom;
2) Udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznawanych potrzeb;
3) Podejmowanie działań profilaktycznych, pomoc w realizacji wybranych zagadnień z programu wychowawczo-profilaktycznego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spgrajow.sekretariat@gmail.com

12 278 32 06
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. S. EMILII PODOSKIEJ W GRAJOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog