Psycholog

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Ursynów, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Przedszkola nr 352 ul. Teligi 3 (Ursynów- metro Imielin) zatrudni psychologa w wymiarze 13 godzin dydaktycznych tygodniowo.
Praca od września 2024r.

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje:
ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia lub spełnienie warunków określonych w art. 63 ust. 1 ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów (Dz. U. z 2019 r. poz. 1026) oraz przygotowanie pedagogiczne.

Wymagania i oczekiwania:
- wykształcenie kierunkowe psychologia i przygotowanie pedagogiczne,
- pracowitość i samodzielność w działaniu,
- zaangażowanie podczas powierzonych obowiązków
- nastawienie na współpracę, komunikację i utrzymywanie pozytywnych relacji w zespole.

Zakres obowiązków:
1) prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych
2) diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu w celu rozwiązywania problemów wychowawczych
3) udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb;
4) podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci;
5) minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy w środowisku szkolnym i pozaszkolnym uczniów;
6) inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych;
7) pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień uczniów;
8) wspieranie nauczycieli i innych specjalistów.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: p352@eduwarszawa.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

p352@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 352
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog