Psycholog

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: sanocki, Pobiedno, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca psychologa w szkole podstawowej i przedszkolu.

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, magister psychologii

Zakres obowiązków:
Realizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej świadczonej przez placówkę, uczestniczenie w pracach zespołu planującego i koordynującego pomoc i inne.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zspobiedno@edu.bukowsko.pl

tel. 13 46 75 300
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.JANA PAWŁA II W POBIEDNIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog