Psycholog

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: łomżyński, Jedwabne, Podlaskie, Polska
Psycholog dla potrzeb uczniów szkoły podstawowej i branżowej szkoły pierwszego stopnia

Wymagania:
studia pierwszego i drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Szkół Samorządowych w Jedwabnem
ul. Mickiewicza 2, 18-420 Jedwabne
lub na adres mailowy: spjedwabne@wp.pl

86 2172010
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W JEDWABNEM
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog