Psycholog

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-08-14
  • Miejsce: m. Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w pełnym wymiarze godzin obowiązujących w poradni.

Wymagania:
Studia magisterskie w zakresie psychologii, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
- badanie diagnostyczne dzieci;
- zajęcia terapeutyczne prowadzone w Poradni;
- obserwacja dzieci w środowisku;
- opracowywanie wyników badań;
- udzielanie informacji i porad dzieci i młodzieży, rodzicom, nauczycielom i wychowawcom;
- prowadzenie w Poradni i poza nią warsztatów, zajęć psychoedukacyjnych dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli;
- dokonywanie wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania dzieci i młodzieży objętych kształceniem specjalnym;

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@ppp1.olsztyn.eu
Nazwa placówki: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 1 W OLSZTYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog