Psycholog

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Widzew, Łódzkie, Polska
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 4 w Łodzi zatrudni psychologa z przygotowaniem pedagogicznym i doświadczeniem w zakresie diagnozy psychologicznej dzieci i młodzieży. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje.
CV prosimy przesyłać na adres e-mail
kontakt@ppp4.elodz.edu.pl

Wymagania:
1. Studia magisterskie
2. Kwalifikacje pedagogiczne
3. Zaświadczenie o niekaralności

Zakres obowiązków:
Diagnoza psychologiczna dzieci i młodzieży.
wsparcie psychologiczne dla rodziców dzieci/młodzieży i nauczycieli.
Nazwa placówki: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 4
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog