Psycholog

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: przysuski, Klwów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnimy na umowę o pracę osobę posiadającą kwalifikacje do pracy na stanowisku psychologa

Wymagania:
zgodne z rozporządzeniem

Zakres obowiązków:
wynikający z rozporządzenia
Nazwa placówki: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE " PRZEDSZKOLE MARZEŃ'
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Klwów (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy na umowę o pracę osobę z kwalifikacjami na stanowisku pedagog specjalny.Wymagania:kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościamiZakres obowiązków:realizacja w klasie I-IIIWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sp5.com.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Mroków (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:współorganizacja procesu edukacji z dzieckiem ze specjalnymi potrzebamiWymagania:studia kierunkoweWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zspmrokow.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:227561555