Psycholog

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: rzeszowski, Kamień, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w szkole podstawowej na stanowisku psychologa szkolnego w wymiarze 2,25/18 etatu.

Wymagania:
studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia - w specjalności psychologa szkolnego

Zakres obowiązków:
obowiązki psychologa szkolnego
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. FLORIANA W KAMIENIU PODLESIU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Terapeuta pedagogiczny
    Golce (Podkarpackie) Wakat 3
    Opis oferty pracy:Terapeuta pedagogiczny
  • Socjoterapeuta
    Piwoda (Podkarpackie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie zgodnie z przepisami prawa oświatowego.Wymagania:Zgodnie z kwalifikacjami na dane stanowisko pracy.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zs_piwoda@wp.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:166223904
  • Pedagog specjalny
    Piwoda (Podkarpackie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie zgodnie z przepisami prawa oświatowego.Wymagania:Zgodnie z kwalifikacjami na dane stanowisko pracy.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zs_piwoda@wp.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:166223904