Psycholog

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: bielski, Hecznarowice, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym.

Wymagania:
Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w szkole i przedszkolu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
697954879, 338457335
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W HECZNAROWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 12
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Częstochowa (Śląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 33 im. M. Kownackiej w Częstochowie poszukuje psychologa w formie uzupełnienia etatu 10/22 od nowego roku szkolnego, tj. 2024/2025Wymagania:Odpowiednie wykształcenieWymagane dokumenty aplikacyjne prosi...
  • Psycholog
    Cisiec (Śląskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:psycholog w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Ciścu , praca z dziećmi z orzeczeniami i opiniamiWymagania:wykształcenie wyższe mgr lub licencjat z psychologii z przygotowaniem pedagogicznym , lub w trakcie przygotowania pedagogicznegoZak...
  • Socjoterapeuta
    Żywiec (Śląskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Zajęcia socjoterapeutyczne dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, prowadzone w grupach. Możliwość zwiększenia wymiaru etatu.