Psycholog

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-05-17
  • Miejsce: poznański, Pomarzanowice, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Przedszkola „Niezapominajka” w Pomarzanowicach

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: nauczyciel-psycholog – etat - 6/22

Wymagania:
Wymagania niezbędne:
Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz publicznych;
Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku;
Przygotowanie pedagogiczne;
Niekaralność.
Kwalifikacje z zakresu psychologii, pozwalające na pracę na stanowisku psychologa w Przedszkolu

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi, w grupie, indywidualna oraz z rodzicami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Dokumenty należy składać osobiście w terminie do 17.05.2024 r. do godz. 15:00 w biurze Dyrektora Przedszkola „Niezapominajka” w Pomarzanowicach.
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE "NIEZAPOMINAJKA" W POMARZANOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo