Psycholog

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: kwidzyński, Nebrowo Wielkie, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa w Szkole Podstawowej

Wymagania:
Zgodnie z kwalifikacjami wymaganymi od nauczycieli

Zakres obowiązków:
wynikające z przepisów Prawa oświatowego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola.nebrowo@spn.sadlinki.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
609142313
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W NEBROWIE WIELKIM
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Juszkowo (Pomorskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Pozytywne Inicjatywy ogłaszają nabór na stanowisko pedagog specjalny w Publicznym Pozytywnym Przedszkolu w Juszkowie.Wymagania:Wykształcenie kierunkowe: pedagogika specjalna i przygotowanie pedagogiczne Spełnianie warunków zdrowotny...
  • nauczyciel wychowania fizycznego
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:nauczyciel wychowania fizycznegoWymagania:Wymagania niezbędne: - wykształcenie - studia wyższe magisterskie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym Wymagania dodatkowe (będące przedmiotem oceny): - doświadczenie w pracy w szkole -...
  • edukacja wczesnoszkolna
    Nebrowo Wielkie (Pomorskie) Wakat 16
    Opis oferty pracy:praca na stanowisku nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w Szkole PodstawowejWymagania:zgodnie z przepisami Prawa oświatowegoZakres obowiązków:wychowawca kl. IIIWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola.nebrow...