Psycholog

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: węgorzewski, Węgorzewo, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Praca w charakterze psychologa szkolnego. Możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu.

Wymagania:
Mgr psychologii z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Praca z młodzieżą w chrakterze nauczyciela psychologa szkolnego. Współpraca z pedagogiem szkolnym w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Wspomaganie wychowawców w zakresie pomocy psychologicznej dla uczniów. Współpraca z rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Email zszwegorzewo@pro.onet.pl lub pocztą na adres szkoły lub osobiście w sekretariacie szkoły

Ireneusz Szepietowski - dyrektor szkoły
tel. 87 4270050 w godzinach pracy szkoły 8:00 - 15:00
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM.GEN.JÓZEFA BEMA
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog