Psycholog

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: poznański, Swarzędz, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
praca na stanowisku psychologa w wymiarze 11 godzin tygodniowo

Wymagania:
kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem MEIN w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

Zakres obowiązków:
wspieranie rozwoju emocjonalno-społecznego uczniów, wspieranie nauczycieli i rodziców

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkolenr2swarzedz@onet.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 2 "MIŚ USZATEK" W SWARZĘDZU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Chmielinko (Wielkopolskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela współorganizującego proces kształceniaWymagania:Wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne, studia podyplomoweZakres obowiązków:Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia - praca z uczniem ...
  • Pedagog specjalny
    Rakoniewice (Wielkopolskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Pedagog specjalny współpracuje z nauczycielami przedmiotów w celu organizacji procesu kształcenia dla ucznia z niepełnosprawnością.Wymagania:kwalifikacje do pracy na wyżej opisanym stanowisku.Zakres obowiązków:współpraca z nauczycie...
  • Psycholog
    Rakoniewice (Wielkopolskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Praca w wymiarze 22 godzin tygodniowo.Wymagania:kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem MEIN w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieliZakres obowiązków:wspieranie rozwoju emocjonalno-społecznego uczniów, wspierani...