Psycholog

Data publikacji: 2024-04-29
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: tarnowski, Wojnicz, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukiwany psycholog z przygotowaniem pedagogicznym. Wymiar etatu - 11/22, czas trwania umowy od 01.09.2024 r. do 31.08.2025 r.

Wymagania:
studia wyższe magisterskie o zgodnym kierunku oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym.
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W WOJNICZU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Lusina (Małopolskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Lusinie zatrudni psychologa w wymiarze 12 godzin tygodniowo. Możliwość umowy na czas nieokreślony.Wymagania:kwalifikacje psychologaZakres obowiązków:Zadania psychologa.Wymagane dokumenty ...
  • Pedagog
    Pogwizdów (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku pedagoga w Szkole Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Pogwizdowie.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:pogwizdow@szkolagminabochnia.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:146104055
  • Psycholog
    Sygneczów (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Stanowisko psychologa w szkole podstawowej.Wymagania:Wykształcenie wyższe, kierunkowe.Zakres obowiązków:Praca z dziećmi z klas I - VIII.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spsygneczow@wp.euW razie pytań zaprasz...