Psycholog

Data publikacji: 2024-04-29
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: nowotomyski, Nowy Tomyśl, Wielkopolskie, Polska
Przedszkole Nr 1 w Nowym Tomyślu zatrudni psychologa z przygotowaniem pedagogicznym wymiar zatrudnienia 12 godz tygodniowo istnieje możliwość zatrudnienia w innych placówkach na terenie miasta

Wymagania:
Jednolite studia pierwszego lub drugiego stopnia na kierunku psychologia w specjalności odpowiadającej prowadzonych zajęciom.

Zakres obowiązków:
psycholog przedszkolny

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkolent@wp.pl

nr tel. 789379122
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 1"MISIA USZATKA" W NOWYM TOMYŚLU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog