Psycholog

Data publikacji: 2024-04-29
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: m. Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnimy psychologa na rok szkolny 2024/2025 w wymiarze 13/22

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe

Zakres obowiązków:
porady, konsultacje, obserwacja dzieci i inne wynikające z przepisów prawa oświatowego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p12@przedszkolakoszalin.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
94 3425732
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 12 W KOSZALINIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 13
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Koszalin (Zachodniopomorskie) Zastępstwo 5
    Opis oferty pracy:Oferujemy pracę na stanowisku pedagoga specjalnego. Oferujemy bardzo dobrą atmosferę pracy i rozwoju zawodowego.Wymagania:Wymagane wykształcenie kierunkowe ze specjalnością edukacja, rewalidacja i wspomaganie osób z autyzmem i z zes...
  • Psycholog
    Koszalin (Zachodniopomorskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Przedszkole nr 34 w Koszalinie zatrudni, od września 2024 roku , na rok szkolny 2024/25 psychologa w wymiarze 11/22.Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.Zakres obowiązków:Praca z dziećmi 3-6-letni...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Będargowo (Zachodniopomorskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Poszukujemy 2 nauczycieli (do klasy III i V) współorganizujących proces kształceniaWymagania:Ukończone studia wyższe- kwalifikacje do zatrudnienia na tym etacieZakres obowiązków:Wspieranie uczniów podczas zajęć w procesie dydaktyczn...