Psycholog

Data publikacji: 2024-05-05
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: przemyski, Bircza, Podkarpackie, Polska
Psycholog do szkoły podstawowej ( 14 godzin przy pensum 20 godzin; 0,7 etatu) i przedszkola (7,25 godzin przy pensum 20 godzin; 0,36 etatu), w tym 1,25 godziny wspoarcie psychologiczne dla dziecka i rodziców ze specjalnymi potrzebami. W przypadku kwalifikacji z zakresu socjoterapii dodatkowo 2 godziny terapii psychologicznej.

Wymagania:
Wymagania zgodne z przepisami prawa: psychologia, kwalifikacje pedagogiczne. Możliwość zatrudnienia studenta ostatniego roku. Mile widziana praktyka w zawodzie oraz kwalifikacje z zakresu socjoterapii.

Zakres obowiązków:
Udzielanie pomocy psychologicznej uczniom i dzieciom przedszkolnym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsbircza.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W BIRCZY
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog