Psycholog

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-08-26
  • Miejsce: kutnowski, Strzelce, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy nauczyciela psychologa z przygotowaniem pedagogicznym

Wymagania:
Ukończone studia na kierunku psychologia plus przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym, konsultacje z nauczycielami, rodzicami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkolestrzelce@wp.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
24 365 66 12
Nazwa placówki: GMINNE PRZEDSZKOLE W STRZELCACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Strzelce (Łódzkie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela psychologa z przygotowaniem pedagogicznymWymagania:Ukończone studia wyższe na kierunku psychologia plus przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Praca z dziećmi, konsultacje nauczycielami, rodzicamiWymagan...
  • nauczyciel informatyki
    Sokolniki (Łódzkie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie na stanowisku nauczyciela informatyki w szkole podstawowejWymagania:Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieliZakres obowiązków:Zgodnie z Kartą N...
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Łódź-Górna (Łódzkie) Wakat 14
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 189 w Łodzi zatrudni nauczyciela języka angielskiego.Wymagania:Dyplom ukończenia studiów pierwszego lub drugiego stopnia na kierunku zgodnym z nauczanym przedmiotem oraz przygotowanie pedagogiczne.Zakr...