Psycholog

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: radomszczański, Krzętów, Łódzkie, Polska
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jarosława Dąbrowskiego zatrudni nauczyciela na stanowisko psychologa szkolnego 2 wymiarze 8,25/22

Wymagania:
Studia magisterskie psychologia z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
psycholog w szkole podstawowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jarosława Dąbrowskiego w Krzętowie
ul. Stodolna 22
97-525 Wielgomłyny
pspkrzetow@op.pl

447871904
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W KRZĘTOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8