Psycholog

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: gorlicki, Śnietnica, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca z dziećmi i młodzieżą

Wymagania:
Studia wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym lub student 5 roku studiów magisterskich.

Zakres obowiązków:
Zajęcia indywidualne i grupowe z dziećmi i młodzieżą.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spsnietnica@edu.uscie.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
183516207
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚNIETNICY
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 16
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka polskiego
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Krakowie zatrudni nauczyciela języka polskiego w wymiarze 20/18 w Szkole Podstawowej nr 60 im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.Wymagania:- ukończenie studiów wyższych - posiadani...
  • Nauczyciel WDŻWR
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 3
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Krakowie zatrudni nauczyciela wychowania do życia w rodzinie w wymiarze 0,19 etatu (9 klas) w Szkole Podstawowej nr 60 oraz 31 Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie.Wymagania:- ukończe...
  • TERAPEUTA PEDAGOGICZNY
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Samorządowe Przedszkole nr 14 w Krakowie zatrudni terapeutę pedagogicznego posiadającego studia podyplomowe z zakresu WWRD (Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka)