Psycholog

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: ropczycko-sędziszowski, Sędziszów Małopolski, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
psycholog szkolny

Wymagania:
jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia - w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom (albo spełnienie warunków określonych w art. 63 ust. 1 ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów), przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Młp. ul. Wyspiańskiego 2, 39-120 Sędziszów Młp.

tel.:172216424
email: sekretariat@zstsedziszow.edu.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. PROF. KAROLA OLSZEWSKIEGO W SĘDZISZOWIE MŁP.
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog