Psycholog

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: lubliniecki, Lubliniec, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
praca na stanowisku psychologa

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
pomoc psychologiczna dla dzieci w wieku przedszkolnym

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
6@przedszkolalubliniec.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 6 W LUBLIŃCU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 7
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel plastyki
    Ornontowice (Śląskie) Zastępstwo 14 stażysta
    Praca dla nauczyciela plastyki.
  • Nauczyciel przedszkola
    Ornontowice (Śląskie) Wakat 25 stażysta
    Praca dla nauczyciela przedszkola.
  • Psycholog
    Ruda Śląska (Śląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie na stanowisku psychologa do pracy z uczniami w szkole podstawowej oraz jako wsparcie nauczycieli i rodziców w rozwiązywaniu trudnych sytuacji.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sp1rs.p...