Psycholog

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: poznański, Kostrzyn, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Przedszkole zatrudni psychologa

Wymagania:
Kwalifikacje odpowiednie do pełnienia funkcji psychologa przedszkolnego

Zakres obowiązków:
Zgodnie z przepisami o działalności specjalistów w placówkach oświatowych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
biuro@bajkowa-kraina.edu.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Przedszkole Nr 2 w Kostrzynie
570455095
biuro@bajkowa-kraina.edu.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 2 W KOSTRZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 12
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Suchy Las (Wielkopolskie) Wakat 30
    Opis oferty pracy:Liceum Ogólnokształcące im. Romka Strzałkowskiego poszukuje osoby na stanowisko: Pedagog SpecjalnyWymagania:- wykształcenie kierunkowe - doświadczenie w pracy z młodzieżą - otwartość i komunikatywnośćWymagane dokumenty aplikacyjne p...
  • Psycholog
    Wijewo (Wielkopolskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa. Umowa na czas określony na rok szkolny 2023/2024, wymiar etatu 9/22. Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.Wymagania:Ukończone studia magisterskie z psychologii; przygotowanie peda...
  • Psycholog
    Tursko (Wielkopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Poszukujemy psychologa do pracy w zespole szkół. W zespole działa szkoła podstawowa i jednooddziałowe przedszkole.Wymagania:Do pracy poszukujemy osoby, która: 1. Ukończyła jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugie...