Psycholog

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: goleniowski, Goleniów, Zachodniopomorskie, Polska
Praca na stanowisku psychologa w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Goleniowie.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą, znajomość metod diagnostycznych w psychologii.

Zakres obowiązków:
Zadania z zakresu diagnozy, opiniowania i orzekania oraz pomocy bezpośredniej świadczonej dzieciom, ich rodzicom i opiekunom oraz nauczycielom (zarówno w poradni, jak i w szkołach, przedszkolach i placówkach w rejonie działania poradni)

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
a.krawiec@pppgoleniow.pl lub sekretariat@pppgoleniow.pl

91 418 31 19 lub 662 075 923
Nazwa placówki: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W GOLENIOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog