Psycholog

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Targówek, Mazowieckie, Polska
Przedszkole poszukuje psychologa w niepełnym wymiarze czasu pracy (4/22)

Wymagania:
Nauczyciel psycholog musi ukończyć pięć lat studiów na kierunku psychologia. Przepisy wskazują jednoznacznie, że stanowisko psychologa w przedszkolu może zajmować osoba, która ukończyła pięć lat studiów na kierunku psychologia w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom.

Zakres obowiązków:
Do obowiązków nauczyciela związanych z prowadzeniem zajęć bezpośrednio z wychowankami albo na ich rzecz, w wymiarze czasu pracy wynikającym z organizacji pracy przedszkola należy:
1) wykorzystanie czasu pracy na wyłączną działalność z wychowankami, uwzględniając różne formy pracy z dziećmi, tj. pracę z zespołem dzieci, kontakty indywidualne, pracę z dzieckiem o specyficznych potrzebach edukacyjnych;
2) przestrzeganie bezwzględnie zasad dotyczących bezpieczeństwa dzieci podczas zajęć; niepozostawianie pod żadnym pozorem dzieci bez opieki;

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p123@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 123 "OCEAN MARZEŃ"
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 4