Psycholog

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: strzelecki, Staniszcze Wielkie, Opolskie, Polska
Praca na stanowisku psychologa w przedszkolu od dnia 01.09.2024 r. w wymiarze 4 godz. tygodniowo

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dzieci, analizowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu w celu rozwiązywania problemów wychowawczych ,wspieranie rodziców, nauczycieli, wychowawców
i innych specjalistów

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole.staniszcze@onet.pl

774611260
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W STANISZCZACH WIELKICH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 4