Psycholog

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-06-03
  • Miejsce: raciborski, Pietrowice Wielkie, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel psycholog

Wymagania:
wykształcenie wyższe min. licencjat

Zakres obowiązków:
Typowy dla psychologa szkolnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ul. Konopnickiej 28
47-480 Pietrowice Wielkie
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W PIETROWICACH WIELKICH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Zabrze (Śląskie) Wakat 7
    Opis oferty pracy:Przedszkole nr 14 im. Promyczek w Zabrzu zatrudni psychologaWymagania:wykształcenie zgodne z obowiązującym rozporządzeniem do zajmowanego stanowiskaZakres obowiązków:praca z dziećmi w wieku 3-6lWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy...
  • Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
    Zabrze (Śląskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 39 im. Marii Montessori w Zabrzu zatrudni nauczyciela wychowania do życia w rodzinie do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - 70h w roku.Wymagania:- kwalifikacje do naucza...
  • Nauczyciel matematyki
    Zabrze (Śląskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 39 im. Marii Montessori w Zabrzu zatrudni nauczyciela matematyki do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.Wymagania:- kwalifikacje do nauczania matematyki w szkole specjalne...