Psycholog

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-08-19
  • Miejsce: m. Bytom, Bytom, Śląskie, Polska
Przedszkole Miejskie nr 5 zatrudni psychologa w wymiarze 7,5 h od miesiąca września 2024 r. do pracy z dziećmi z trudnościami rozwojowymi.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie, psycholog oraz pedagogiczne.
Osoba bez wykształcenia pedagogicznego może złożyć deklaracje ukończenia studiów w tym zakresie w najbliższym czasie.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi przejawiającymi trudności w funkcjonowaniu w grupie przedszkolnej. Spotkania z rodzicami. Współpraca z radą pedagogiczną oraz dyrektorem, prowadzenie stosownej dokumentacji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mail: przedszkolenr5bytom@interia.pl
lub osobiście do placówki:
ul. Aleja Legionów 6
41-902 Bytom

tel. 32 787-71-19
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5 W BYTOMIU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 7