Psycholog

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: gnieźnieński, Gniezno, Wielkopolskie, Polska
Dyrektor Przedszkola nr 10 z oddziałami integracyjnymi w Gnieźnie zatrudni psychologa w wymiarze 11/22 etatu.

Wymagania:
Ukończone jednolite studia magisterskie lub I i II stopnia na kierunku psychologia, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Wsparcie dla nauczycieli, realizacja innych zajęć o charakterze terapeutycznym oraz zajęć wspierających rozwój kompetencji emocjonalno- społecznych z dziećmi, udzielanie porad i konsultacji rodzicom, prowadzenie działań diagnostycznych i profilaktycznych, praca z dziećmi ze SPE

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p10gniezno@o2.pl

Tel 61-426-17-93
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 10 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI JANEK WĘDROWNICZEK
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog