Psycholog

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-06-10
  • Miejsce: nowotomyski, Chrośnica, Wielkopolskie, Polska
Oferta pracy dotyczy zatrudnienia psychologa w przedszkolu i szkole podstawowej w wymiarze 13h tygodniowo.

Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 sierpnia 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli,
przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Obowiązki psychologa

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: spgch1@wp.pl lub dostarczyć do sekretariatu szkoły

tel. 68 3847477
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W CHROŚNICY
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog