Psycholog

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-08-23
  • Miejsce: żarski, Przewóz, Lubuskie, Polska
Praca na stanowisku psychologa w przedszkolu z dziećmi w wieku 3-6 lat.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Wspieranie nauczycieli oddziałów w działaniach wychowawczych, rozpoznawanie symptomów wskazujących na potrzebę przeprowadzenia pogłębionej diagnozy, w kontaktach z rodzicami, współtworzenie IPET-ów.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
gpwprzewozie@wp.pl

694010917
Nazwa placówki: GMINNE PRZEDSZKOLE W PRZEWOZIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog