Psycholog

Data publikacji: 2024-05-09
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: żyrardowski, Mszczonów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela psychologa

Wymagania:
Wymagania zgodne z rozporządzeniem

Zakres obowiązków:
zakres obowiązków nauczyciela psychologa

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@mszczonow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
46 857 16 68 [ od 7.00 - 15.00 ]
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 1 W MSZCZONOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Praga-Południe (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich w Warszawie zatrudni od 1 września 2024 nauczyciela współorganizującego kształcenie uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego z zespołem Aspergera w wymiarze 20/20 i więce...
  • Oligofrenopedagog
    Wawer (Mazowieckie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela do prowadzenia zajęć - rewalidacji w liceum 4 godziny w tygodniuWymagania:1) studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, na kierunku (specjalności) zgodnym z nauczanym przedmiotem, oraz przygot...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Mysiadło (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w przedszkoluWymagania:dokumenty potwierdzające kwalifikacje, mgr lub studia II stopniaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@gpm.edu.plW razie pytań zap...