Psycholog

Data publikacji: 2024-05-09
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: szczycieński, Nowiny, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
GMINNE PRZEDSZKOLE W NOWINACH ZATRUDNI PSYCHOLOGA

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska psychologa w przedszkolu

Zakres obowiązków:
realizowanie zadań związanych z powierzonym stanowiskiem
Prowadzenie badań i działań diagnostycznych, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci.
Udzielanie pomocy psychologiczno – pedagogicznej adekwatnie do rozpoznanych potrzeb.
Podejmowanie działań z zakresu profilaktyki
Realizowanie zajęć w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej, kształcenia specjalnego oraz wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
Konsultowanie z nauczycielami dzieci postępów w terapii, informowanie o sposobach pracy z dzieckiem.
Prowadzenie wymaganej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.
Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w celu wspierania rozwoju dziecka, określenia form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec dziecka, rodziców i nauczycieli.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
gp.nowiny@ug.szczytno.pl

533 520 334
Nazwa placówki: GMINNE PRZEDSZKOLE W NOWINACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog