Rehabilitant, Fizjoterapeuta

Data publikacji: 2024-03-06
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: chrzanowski, Chrzanów, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel prowadzący zajęcia rewalidacyjne z dziećmi posiadającymi orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego.

Wymagania:
Zgodnie z wymaganymi kwalifikacjami

Zakres obowiązków:
Zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ps5@chrzanow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
326232741
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 5 W CHRZANOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Rehabilitant, Fizjoterapeuta
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel geografii
    Dursztyn (Małopolskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela do nauczania geografiiWymagania:Studia uprawniające do wykonywania zawodu- licencjackie, magisterskie lub podyplomowe, przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Nauczanie przedmiotu w klasach V-VIIIWymagane ...
  • Nauczyciel Biologii i Geografii
    Podolsze (Małopolskie) Zastępstwo 9
    Opis oferty pracy:Poszukiwany nauczyciel biologii i geografiiWymagania:Wykształcenie: Wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym
  • Nauczyciel Wychowania Fizycznego
    Podolsze (Małopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Poszukiwany nauczyciel wychowania fizycznego na pełen etat. Umowa na czas nieokreślony.Wymagania:Wykształcenie: Wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym