Rehabilitant, Fizjoterapeuta

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: oświęcimski, Oświęcim, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnienie nauczyciela na stanowisku nauczyciela do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego za względu na niepełnosprawność sprzężoną: niepełnosprawność ruchowa, słabowidzenie oraz z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na niepełnosprawność ruchową, w tym z afazją.

Zakres obowiązków:
Praca indywidualna z dzieckiem w wieku przedszkolnym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mp17@eduoswiecim.pl
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 17
Przedmiot/Stanowisko: Rehabilitant, Fizjoterapeuta
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka rosyjskiego
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:zajęcia z języka rosyjskiego w małych grupach międzyoddziałowych
  • Nauczyciel języka włoskiego
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:zajęcia z języka włoskiego w grupach międzyoddziałowych
  • nauczyciel historii
    Wadowice (Małopolskie) Zastępstwo 9
    Opis oferty pracy:Nauczanie przedmiotu historia w klasach IV-VIII szkoły podstawowej specjalnej oraz I-III branżowej szkoły specjalnej I stopnia.Wymagania:Kwalifikacje do nauczania przedmiotu historia oraz kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej...