rehabilitant

Data publikacji: 2024-03-18
Wygasa: 2024-10-31
  • Miejsce: oleski, Olesno, Opolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnię specjalistę na stanowisku rehabilitant

Wymagania:
Posiadanie kwalifikacji do zajmowanego stanowiska

Zakres obowiązków:
Rehabilitacja dzieci zgodnie z zaleceniami orzeczeń i opinii
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3 Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM W OLEŚNIE BAJKOWA TRÓJECZKA
Przedmiot/Stanowisko: rehabilitant
Liczba godzin (w tygodniu): 1
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Logopeda
    Lipowa (Opolskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy specjalistę logopedę do stałej współpracy.Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym lub studia podyplomowe o kierunku logopedia.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zspl...
  • Nauczyciel języka niemieckiego
    Opole (Opolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela języka niemieckiego w klasach 1-8.Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sp14opole.plW razie pytań zapras...
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Opole (Opolskie) Zastępstwo 22
    Opis oferty pracy:Praca w grupie dzieci 6 letnich z możliwością przedłużenia na kolejny rok szkolny 2024/2025Wymagania:Studia licencjackie lub magisterskie z wychowaniem przedszkolnymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:dyrektor....