Rehabilitant

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Podgórze, Małopolskie, Polska
Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 28 w Krakowie, ul. Republiki Korczakowskiej 3/LU2-4 zatrudni rehabilitanta z przygotowaniem pedagogicznym w wymiarze 4h tygodniowo z możliwością zwiększenia do 6h.

Wymagania:
Rehabilitant z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi z orzeczeniem do kształcenia specjalnego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
teczowep28@tlen.pl

12-658-54-67
Nazwa placówki: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 28 "NA TĘCZOWYM WZGÓRZU" W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Rehabilitant
Liczba godzin (w tygodniu): 4