Religia

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Tarnów, Tarnów, Małopolskie, Polska
Poszukuję nauczyciela katechety, dla trzech grup przedszkolnych w wieku 4-6 lat

Wymagania:
Wykształcenie teologiczne i studia teologiczne z możliwością nauki religii.

Zakres obowiązków:
Nauka religii w grupach starszych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Publiczne nr 31
ul. Promienna 13
33-100 Tarnów

numer telefonu 146556610 lub mailowo dyrpp31@umt.tarnow.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 31 W TARNOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Religia
Liczba godzin (w tygodniu): 3