Surdopedagog

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: poznański, Lusówko, Wielkopolskie, Polska
Zatrudnię nauczyciela o specjalizacji Surdopedagog dla dziecka słabosłyszącego.

Wymagania:
Posiadanie kwalifikacji do pracy z dzieckiem słabosłyszącym.

Zakres obowiązków:
Praca z dzieckiem słabosłyszącym w celu poprawy umiejętności spostrzegania, odbioru i przetwarzania informacji z otoczenia kanałem słuchowym. Współpraca z gronem pedagogicznym, specjalistami, rodzicami w celu osiągnięcia wyznaczonych kierunków pracy umotywowanych na poprawę funkcjonowania dziecka.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@przedszkole-lusowko.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NA ZIELONYM WZGÓRZU W LUSÓWKU
Przedmiot/Stanowisko: Surdopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 1