Terapeuta pedagogiczny

Data publikacji: 2024-03-08
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: kolbuszowski, Kolbuszowa, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca dla terapeuty pedagogicznego

Wymagania:
Wykształcenie zgodne z Rozporządzeniem w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć korekcyjno-kompensacyjnej w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
172271048
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1 W KOLBUSZOWEJ
Przedmiot/Stanowisko: Terapeuta pedagogiczny
Liczba godzin (w tygodniu): 5
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel rytmiki
    Przemyśl (Podkarpackie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Nauczyciel rytmiki w przedszkoluWymagania:Wykształcenie muzyczne i pedagogiczneZakres obowiązków:Prowadzenie zajęć z rytmiki 2 grupy przedszkolneW razie pytań zapraszamy do kontaktu:166708582
  • Psycholog
    Huwniki (Podkarpackie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:szkoła podstawowa - 6/20 przedszkole - 2/20Wymagania:ukończone studia magisterskie kierunkowe - psychologia, uprawnienia do pracy w szkoleZakres obowiązków:obowiązki pedagoga w szkole i w przedszkoluWymagane dokumenty aplikacyjne pr...
  • Nauczyciel Edukacji dla bezpieczeństwa.
    Wojtkowa (Podkarpackie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie zgodnie z wymogami Prawa Oświatowego.Wymagania:Studia wyższe /licencjat /studia podyplomowe z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie -Edukacja dla bezpieczeństwa.Zakres obowiązków:Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa...