Terapeuta pedagogiczny

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: bolesławiecki, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Prowadzenie zajęć ruchowych z elementami SI

Wymagania:
Wykształcenie wyższe i przygotowanie pedagogiczne oraz studia podyplomowe w zakresie SI

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć ruchowych z elementami SI
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ALEKSANDRA JANOWSKIEGO W BOLESŁAWCU
Przedmiot/Stanowisko: Terapeuta pedagogiczny
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Wrocław-Śródmieście (Dolnośląskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Przedszkole nr 47 "Leśny Ludek" zatrudni psychologa na 0,5 etatu. Proponujemy pracę w 3- oddziałowej placówce.Wymagania:Kwalifikacje- ukończone studia na kierunku psychologia oraz przygotowanie pedagogiczne.W razie pytań zapraszamy ...
  • Pedagog
    Wrocław-Śródmieście (Dolnośląskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Przedszkole nr 47 "Leśny Ludek" zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego na cały etat od 1 września 2024r. Oferujemy pracę w 3- oddziałowej placówce.Wymagania:Kwalifikacje - ukończone studia- edukacja wczesnoszkolnaZakres obow...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Świdnica (Dolnośląskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami.