Terapeuta pedagogiczny

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: nyski, Nysa, Opolskie, Polska
Zatrudnię terapeutę Integracji Sensorycznej od 01.09.2024 r.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe: wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna, pedagogika specjalna, integracja sensoryczna

Zakres obowiązków:
Prowadzenie terapii SI dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ul. 11 Listopada 8A
48-303 Nysa
lub
p10@gzo.nysa.pl

77 4310620
661 605 970
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 10 W NYSIE
Przedmiot/Stanowisko: Terapeuta pedagogiczny