Terapeuta pedagogiczny

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: tatrzański, Leśnica, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Wymagania:
studia wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne,
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z uczniami, podejmowanie działań wychowawczych, opiekuńczych, profilaktycznych, zaradczych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
splesnica@gbt.edu.pl
lub w wersji papierowej w sekretariacie szkoły.

182631600
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W LEŚNICY GRONIU
Przedmiot/Stanowisko: Terapeuta pedagogiczny
Liczba godzin (w tygodniu): 5