Terapeuta pedagogiczny

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: lubliniecki, Kochanowice, Śląskie, Polska
Praca z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego - terapia SI

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowanego stanowiska, kwalifikacje pedagogiczne

Zakres obowiązków:

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zskochanowice@kochanowice.pl
lub
Zespół Szkół w Kochanowicach
ul. Szkolna 1
42-713 Kochanowice

34-3533-280
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOCHANOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Terapeuta pedagogiczny
Liczba godzin (w tygodniu): 3